تبلیغات
 rezaasf - مطالب هفته چهارم آذر 1395

این شهروند 24 ساله اهل ویکتوریای آمریکا به مدت یک هفته است که رقص نور تزئینی خانه که با موسیقی هماهنگ است را در قالب ویدیویی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است و توانسته است، در کمتر از یک هفته هزاران بیننده جذب کند. زیباترین و جذاب ترین تزئین کریسمس شخصی توانسته است با هماهنگ کردن نور و موسیقی زیباترین تزئین کریسمس را در خانه خود درست کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، گرگ جاسکه توانسته است در خانه خود با هماهنگ کردن تزئین نوری با موزیک، زیباترین تزئین کریسمس را درست کند که به سرعت فضای مجازی را مانند طوفانی بگیرد. این شهروند 24 ساله اهل ویکتوریای آمریکا به مدت یک هفته است که رقص نور تزئینی خانه که با موسیقی هماهنگ است را در قالب ویدیویی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است و توانسته است، در کمتر از یک هفته هزاران بیننده

زیباترین و جذاب ترین تزئین کریسمس

شخصی توانسته است با هماهنگ کردن نور و موسیقی زیباترین تزئین کریسمس را در خانه خود درست کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، گرگ جاسکه توانسته است در خانه خود با هماهنگ کردن تزئین نوری با موزیک، زیباترین تزئین کریسمس را درست کند که به سرعت فضای مجازی را مانند طوفانی بگیرد.

زیباترین و جذاب ترین تزئین کریسمس

این شهروند 24 ساله اهل ویکتوریای آمریکا به مدت یک هفته است که رقص نور تزئینی خانه که با موسیقی هماهنگ است را در قالب ویدیویی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است و توانسته است، در کمتر از یک هفته هزاران بیننده جذب کند.

این تزئین از 280 کانال نوری است که جاسکه اعلام کرده است، قرار نیست به زودی پایین بیایند و این روند همین‌طور با موزیک‌های بیشتر ادامه خواهد داشت.

زیباترین و جذاب ترین تزئین کریسمس

گفتنی است؛ این اولین تزئین بعد از سال 2013 است که توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند.

 

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


تاریخ : یکشنبه 28 آذر 1395 | 09:39 ب.ظ | نویسنده : mohammad saghali | نظرات